Nowa kolekcja Alexandra McQueena

tanio i modnie
Duże wrażenie robi marka Alexandra McQueena,jego pokazy zawsze zapierały dech w piersiach, a nowe odsłony opowiadały co raz to ciekawsza historie. Po jego śmierci uważano, że nie znajdzie się godny następca i równie dobry wizjoner świata mody co on, jednak w kolejnych pokazach Sara Burton udowadnia że myśli i tworzy w podobny sposób co jej poprzednik.
Oglądając najnowszy pokaz na jesień-zimę 2012/2013 widz zabrany jest w odrealniony świat form i faktur, które w niesamowity sposób udowadniają swoja doskonałość. Piękne kolory szlachetnych tkanin,ogromna ilość piór w pełnych przepychu konfiguracjach sprawia, że widz jest spragniony każdej nowej odsłony, a brak dodatków w postaci torebki damskie czy biżuterii nadaje kolekcji specyficznego charakteru. Jedynie paski i futurystyczne okulary występują w roli dodatkowego elementu ,który nadaje całości pewien sens.
Pokaz dopięty jest zawsze na ostatni guzik a wszystko dopracowane jest w najdrobniejszym szczególe, sceneria, muzyka i wymowna cisza kończąca przedstawienie uświadamia widzowi jak duże jest to przedwsięwzięcie i jak bardzo udane, bo nie ma osoby na której nie zrobiło by ono wrażenia.
Jakiekolwiek wywoła emocje – euforii, złości, zmieszanie czy postawi w osłupienie o pokazach kampanii Alexandra McQueena zawsze się mówiło i będzie się mówić. Zawsze więc warto mieć przy sobie w niewielkiej torebce damskiej grafik nadchodzących pokazów tego domu mody.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Możesz zostawić odpowiedź, albo trackback ze swojej strony.

1 komentarz to “Nowa kolekcja Alexandra McQueena”

  1. Kaśka napisał(a):

    Nigdy nie rozumiałem świata tej całej mody damskiej. Wolę spokojne, stonowane kreacje, w których czuję się pewnie i elegancko.

Zostaw odpowiedź

© Bielizna-damska.pl