Ciekawa kampania reklamowa Lanvin

Nowa kampania reklamowa Lanvin wzbudziła duże zainteresowanie wśród miłośników mody.
Mieliśmy już do czynienia z wychudzonymi modelkami reklamującymi anorektyczny wizerunek kobiety, następnie walkę z tym poznając modelki w przesadzistym rozmiarze XXL, które bez żadnych kompleksów prężyły się w skąpych kostiumach kąpielowych udowadniając wszystkim ,że trochę więcej ciała też może być seksy.

kampania-reklamowaTeraz nadszedł czas na Panie, które powinny odpoczywać w saciszu domowym . Mowa o kobietach po 60-tce najczęściej reklamujących żele na zbolałe kości, czy protezę. Jednak wszystko ulega zmianie a moda uwielbia zmiany ,uwielbia szokować a wszystko co wydaje się nie na miejscu jest idealne do wykorzystania by zwrócić uwagę na siebie.
Tak więc nowa kolekcja Lanvin na jesień-zima 2013 reklamowana jest przez dojrzałe pełne kasy kobiety w wieku średnim na kanapie trzymając torebkę, czy w dystyngowanym komplecie dobrze skrojonych ciuchów.
Wszystko tutaj jest bardzo wysmakowane i eleganckie, gdyż nowe pokolenie „staruszków” o wiele bardziej dba o siebie niż kiedyś. Nie jedna dwudziestolatka chciałaby mieć formę i ciało np. 82 letniej Jacquie Tajah Murdock ikony w świecie modelingu. Starsi ludzie lepiej się odżywiają regularnie uprawiają sport i żyją żyją pełnią życia. Statystyki pokazują poza tym, że osoby starsze mają więcej pieniędzy i chętnie je wydają tak więc czemu by nie pozyskać nowego klienta w postaci naszych Babć i Dziadków robiąc kampanie, skierowana bezpośrednio do nich, a o której będzie się mówiło na całym świecie – lepszej reklamy nie trzeba.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
Ciekawa kampania reklamowa Lanvin, 4.0 out of 5 based on 1 rating
Możesz zostawić odpowiedź, albo trackback ze swojej strony.

1 komentarz to “Ciekawa kampania reklamowa Lanvin”

  1. Arturek napisał(a):

    Z podobnych akcji pamiętam tylko Dove, które pokazało, że piękno ma lekki tłuszczyk i nie ma w tym nic złego. Tamte dziewczyny były dojrzałe i naturalnie wyglądały, a nie jak modelki niczym wieszaki na ubrania.

Zostaw odpowiedź

© Bielizna-damska.pl