Okulary i kształt twarzy

Inwestycja w okulary jest jedną z ciekawszych, jeżeli chodzi o udoskonalenie osobistego wizerunku. Dobre oprawki potrafią zminimalizować większość wad twarzy, dać potencjał prozdrowotny, a jednocześnie zapewnić maksymalną ochronę przed długoterminowo groźnym promieniowaniem słonecznym. Artykuł daje najważniejsze wskazówki dotyczące dopasowania okularów do kształtu twarzy. Dzięki radom nie popełnisz błędu jakościowego podczas nawiązywania współpracy ze specjalistycznym salonem optycznym.

Kilka zasad dotyczących wyboru właściwych okularów

okulary

Standardowo wyróżnia się kilka typów twarzy. Podłużne, owalne, trójkątne, kwadratowe, okrągłe. To najczęściej spotykane kategorie. W przypadku twarzy można powiedzieć geometrycznych najbardziej sprawdzą się okulary zakończone delikatnie, miękko. W ten sposób uzyskasz modny kontrast i po prostu nie pogłębisz cech twarzy. Jedynie do owalnych kształtów pasują właściwie wszystkie okulary. Jeżeli wahasz się, na jaki model okularów postawić wybierz okulary Ray Ban model Wayfarer. To uniwersalne rozwiązanie w rzeczywistości optycznej. Jeżeli masz twarz dziecięcą, okrągłą, dość często sytuacja spotykana u kobiet, wtedy najlepiej sprawdzą się okulary niesymetryczne, mocno geometryczne. Panie mogą wybierać okulary motylki, okulary stylizowane w kocim spojrzeniu, itp. Dobrze jest też uwzględnić przy wyborze okularów wielkość nosa. Dla nosów szerokich potrzeba też szerokiego mostka i odwrotnie dla małego nosa małego mostka. W ten sposób nie przyciągniesz niepotrzebnych spojrzeń. Rady nie są zatem, jak widzisz zbyt trudne do praktycznego zastosowania na rynku optycznym.

Zrozumienie potencjału wizerunkowego markowych okularów

Niezależnie od posiadanego kształtu twarzy jesteś w stanie dopasować właściwe okulary. Standardowo osoby o mocno kanciastych rysach powinny wybierać modele owalne, a osoby o rysach okrągłych odwrotnie, czyli modele okularów z ostrzejszymi krawędziami. Ta uniwersalna zasada jest prosta do zapamiętania. Teraz wystarczy wybrać się do profesjonalnego salonu optycznego po własny gadżet.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą okularów Rayban, w ramach firmy Aurore. http://aurore.pl/c/4451/ray-ban-damskie-okulary-przeciwsloneczne.html

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Możesz dodać komentarz, lecz nie ping.

Zostaw odpowiedź

© Bielizna-damska.pl